• BEDEN YALAN SÖYLEMEZ
  • BEDEN YALAN SÖYLEMEZ
Bütünleyici tıp ve ağrı uzmanı Vicky Vlachonis, kronik ağrı ve acıları yenilenmiş enerji ve yaşamı güzelleştiren bir aydınlıkla değiştiren kanıtlanmış programını paylaşıyor.

Bel ağrıları, geceleri tutan baş ağrıları, tutulmuş omuzlar, ağrılı ayaklar – hepimizin hayatlarımız yoğunlaştıkça kötüleşen can sıkıcı günlük ağrıları vardır. Ağrıya ilk tepkimiz onu geçirmek için kısa süreli tedbirler almaktır ancak bu yaklaşım ağrının altında yatan sebebi ortadan kaldırmaz. Beden Yalan Söylemez’de Vicky Vlachonis bize acımızın kaynağını nasıl tespit edeceğimizi, çıkış noktasını ve tezahürünü nasıl anlayacağımızı ve sonra uygulaması kolay diyet, egzersiz ve duygusal esenlik yöntemlerinden oluşan bütünsel bir yaklaşımla ondan nasıl kurtulacağımızı gösteriyor.

Vlachonis’in başarılı acıdan kurtulma programı, ünlülerden CEO’lara, çok çalıştırılan balerinlerden çalışan annelere çok çeşitli müşterilerle yıllarca yapılan çalışmalardan sonra geliştirildi. Pozitif Geri Bildirim Programı okurlara üç aşamada rehberlik ediyor: Yansıtma, Kurtulma ve Işık Saçma.

“Vicky duygusal bir düzlemde vücudunuzla ilişki kurmanın önemini anlamanızı sağlıyor. Bu kitap, hayatınızdaki acı ve stresi sağlık ve mutluluğa dönüştürmek için kullanılacak baş araç.”

-SIR ELTON JOHN ve DAVID FURNISH

“Bu kitabı yıllar önce okumuş olmayı dilerdim. Acıyla boğuşan ya da yardıma ihtiyaç duyan bir sevdiği olan herkes için şiddetle önerilir.”

-ALEJANDRO JUNGER, tıp doktoru, Clean’in yazarı

“Vicky yetenekli bir şifacı ve bana empatisi, bilgeliği ve sıcaklığıyla stresli zamanlarımda yardımcı oldu. Arkadaşlarımı, çocuklarımı ve ailemi tedavi etti. Enerjisi ve anlayışı sayesinde tamamen iyileştik.”

-ELISABETH MURDOCH, Shine Group’un kurucusu ve başkanı

“Vicky bütünsel yaklaşımıyla üçüncü hamilelik dönemimi acısız geçirmemi sağladı. Size kendinizi iyi hissettirme yöntemi eşsiz.”

-CLAUDIA SCHIFFER

“Mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaşamak isteyen herkes için uygun bir üç aşamalı program. Vicky’nin kronik ağrıları başarıyla tedavi ettiği uzun yıllar ona sağlıklı bir zihin ve vücut için gerekli olan temel unsurlar hakkında geniş bir bilgi birikimi sağladı.”

-NAJI ABUMRAD, tıp doktoru, Vanderbilt Üniversitesi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölüm Başkanı

Bu kitap, tariflerle detaylı bir yemek planı, ağrı bölgelerini ve iyileştiren dokunma noktalarını belirlemek için vücut haritaları ve yorgunluk, sindirim problemleri ve depresyon gibi belli başlı sorunlar için önerilen adım adım uygulanacak çareler içeriyor. Bu çığır açıcı yaklaşım acıyı, çabucak daha iyi görünmeniz ve hissetmeniz, fiziksel ve duygusal acıdan tamamen kurtulmanız için –başa çıkılması imkânsız bir düşman olarak değil– bir araç olarak kullanıyor.




Türü: Sağlık - Tıp

Çevirmen: Arın Rubacı

Kapak Tasarım: Kerem Yavi

Cilt Bilgisi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 368

Boyut: 13,5x21 cm

ISBN: 978-605-64686-3-6

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?