E-MAIL LİSTEMİZE ABONE OLUN
Kampanya ve indirimlerden önce siz haberdar olun
E-Mail Adresiniz
Mayıs Bitti Sen Geldin / Şerife Karakaş

Tokat’ın Karaoluk Köyü’nde dünyaya gelen Şerife Karakaş, yaşanmış bir olaydan yola çıkarak yazdığı Mayıs Bitti Sen Geldin’de köyüne duyduğu özlemi kelime kelime satırlara işlemiş. Yazar, bu duygu yüklü macerada aşkın anlamını sorguluyor, dostluğun gücünü yüceltiyor ve kent yaşamının karmaşasında yönünü kaybeden insanlara dağları gösteriyor.

Nesil Çelik gözlerden uzak bir köyde ailesi tarafından sevgiyle büyütülmüştür. İş hayatına atıldığı Ankara’da bir gün anne-babasının ölüm haberini aldığında bütün dünyası kararır. Aynı dönemde evliliği de sona erer. Üniversitede tanıştığı en yakın arkadaşı Dareyna’yla Ankara’da aynı işyerinde çalışmaktadırlar.

İki can dostu, Nesil ve çocukluk arkadaşı Hakan’dan başka kimseyle yakınlığı kalmayan Dareyna son yıllarda yaşadığı şehirden, yaptığı işten, sahip olduğu konfordan zevk alamaz hale gelmiş, onun için her şey anlamını yitirmiştir.

Ailesinin ölümünden sonra köye ayak basmayan Nesil, bazı işler için baba ocağına gitmek zorunda kalınca başlarına geleceklerden habersiz iki kadın köye birlikte gitmeye karar verirler. Geçmişten gelen bir sırrın labirentinde çıkış yolu bulmaya çalışan Nesil ve Dareyna, gerilim dolu bir maceraya atıldıklarını fark ederler. Çaresiz kalan iki kadın Hakan'dan yardım isteyerek köye çağırmışlardır. Nesil ve Hakan arasında kıvılcımlanan aşk kötü bir olayla yarım kalır. Nesil ve Dareyna peşinde oldukları sırrı çözebilecek mi, Dareyna kendine anlamlı yeni bir hayat kurabilecek mi, Nesil ve Hakan yaşanan acıların üstesinden gelerek aşklarını canlandırabilecekler mi?

Oluşturulma Tarihi : 24.07.2017
Bu yazıyı paylaş:
Çok Okunanlar
SENİN OLAYIN NE?
SENİN OLAYIN NE?
18.00 TL
4.50 TL
ŞİMDİKİ ZAMANIN İÇİNDE
ŞİMDİKİ ZAMANIN İÇİNDE
12.00 TL
3.00 TL
SESSİZLİK
SESSİZLİK
19.00 TL
4.75 TL
ENGELLENMEMİŞ KIZLAR
ENGELLENMEMİŞ KIZLAR
25.00 TL
6.25 TL
ASLANLARI UYANDIRMAK
ASLANLARI UYANDIRMAK
25.00 TL
6.25 TL
TEK DOKTOR
TEK DOKTOR
34.00 TL
8.50 TL
KIRMIZI RUGAN AYAKKABILAR
KIRMIZI RUGAN AYAKKABILAR
27.00 TL
6.75 TL
MAYIS BİTTİ SEN GELDİN
MAYIS BİTTİ SEN GELDİN
25.00 TL
6.25 TL
Benzer İçerikler