• MOSSAD
  • MOSSAD
MOSSAD
Ürün Kodu : 4       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Michael Bar - Zohar ve Nissim Mishal tarafından yazılan bu kitapta Mossad ve İsrail istihbarat teşkilatlarının gizli geçmişinde yer alan çarpıcı ve bilinmeyen çok sayıda olaydan bahsedilmektedir. Aynı zamanda, kişisel hikâyeleri büyük Mossad operasyonlarıyla iç içe geçmiş, en başarılı Mossad ajanlarının ve liderlerinin kimlikleri de açıklanmaktadır.

“Bu kitapta, İsrail’in bilinmesi gerektiği halde bilinmeyen, tanınmış fiziksel kudreti kadar zorlu gizli gücü anlatılmaktadır.”

Şimon Peres, İsrail Devlet Başkanı

Ortaya çıkış nedenleri, planlama ve hazırlık aşamaları, harekâtları yürüten önemli şahsiyetlerin mesleki ve insani yönleriyle, bugüne kadar gizliliği korunmuş büyük Mossad operasyonlarının gerçek hikâyesidir.

Mossad bugün dünyanın en iyi istihbarat örgütü olarak kabul edilir. Aynı zamanda, kalın bir gizlilik perdesiyle korunan en esrarengiz örgütlerden biridir. Şaşırtıcı başarılarının bir çoğu hâlâ esrarını koruyor ve kahramanlarının çoğu bilinmiyor. Bu gizlilik perdesi, ilk kez iki İsrailli yazar tarafından aralandı.Çevirmen: Ebru Sürmeli

Kapak Tasarım: Kerem Yavi

Cilt Bilgisi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 472

Boyut: 13,5x21 cm

ISBN: 978–605–87539–3–8

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?