• ST. PETERSBURG’DA YASAK AŞK
ST. PETERSBURG’DA YASAK AŞK
Ürün Kodu : 5       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
7.00 TL   Kdv Dahil
-
+
St. Petersburg’da Yasak Aşk, geçmişine sırtını dönerek umutsuzca son mutluluk şansının peşinden giden bir Mossad ajanının hikâyesi.

Karlı bir St. Petersburg sabahında gözünü Rus sevgilisinin kollarında açan bir gizli ajan, yalanı gerçeğe dönüştürmeye karar verir. Paravan hikâyesi bundan sonraki hayatının gerçeği olacaktır. Senelerce sakladığı büyük sır yüzünden mahvolan evliliğinin ardından asıl kimliğini terk ederek bundan böyle Kanadalı iş adamı kimliğiyle sevdalandığı kitapçı kadınla sakin bir hayat sürmeye karar verir. Ancak iki sevgilinin aşkından daha güçlü kuvvetler peşlerini bırakmaz. Kahramanın yıllar önce ülkesi İsrail’de yaptığı anlaşmayı bu büyük aşk bile bozamaz. Alçakgönüllü, pek de ajan özellikleri taşımayan kahramanımız, iyi ve kötünün iç içe geçtiği bir dünyada çelişkili sadakat anlayışlarının arasında tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Mishka Ben-David’in St. Petersburg’da Yasak Aşk’ı bizi bugüne kadar rastlamadığımız türden bir ajanın dünyasıyla tanıştırıyor. Ben-David, sırlar ve yalanlarla dolu casusluk hayatının zorluklarını, her şeye göğüs gererek ayakta durmaya çalışan bir aşkla harmanlıyor.




Türü: Casus Roman

Çevirmen: Nita Kurrant

Grafik Tasarım: Sevgi Aslan

Kapak Tasarım: Noa Snir

Cilt Bilgisi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 480

Boyut: 13,5x21 cm

ISBN: 978–605–87539–4–5

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?